2019-2020 Akademik Yılı Güz-Bahar Dönemi İlişik Kesme Duyurusu

2019-2020 akademik yılı güz-bahar  döneminde üniversitemiz de farabi öğrencisi olarak öğrenim gören öğrencilerin (bütünlemeye kalan öğrenciler de dahil) Hacettepe Üniversitesi öğrenci kimlik belgelerini kargo  veya iadeli taahhütlü olarak ;
SN: Gülçin ARSLAN   H.Ü. ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI 06800 BEYTEPE ÇANKAYA /ANKARA adresine göndermeleri gerekmektedir.
Kütüphaneden ödünç kitap alıp kitapları teslim etmeyen öğrencilerin de teslimatı yapmadan ilişikleri kesilmeyecek ve transkriptleri gönderilmeyecektir. Kitapları kargo ile  H.Ü. Kütüphanesine gönderebilir ve gönderdiğinize dair ofisimizi e-posta ile bilgilendirebilirsiniz. Üzerinde kitap görünen öğrenci listesi için tıklayınız.
Güz dönemi bütünlemesine kalan öğrenciler; 07-11 Eylül 2020 tarihleri arasında, Bahar dönemi bütünlemesine kalan öğrenciler; 14-18 Eylül tarihleri arasında bütünleme sınavına girebilecektir. Bütünleme sınavından sonra öğrencilerin transkriptleri tekrar üniversitelerine gönderilecektir. (kimliklerini teslim etmiş olmaları-ilişik kesmeleri sınava girmelerine engel olmayacaktır).
Gelen öğrencilerimiz Farabi Koordinatörlüğünün web sayfasında bulunun (belgeler kısmında) GELEN ÖĞRENCİ HAREKETLİLİK FORMUNU doldurarak koordinatörlüğümüzün e-posta adresine gönderebilir.